آموزش نرم افزار ایلستریتور

600,000 تومان
در حال ثبت نام

رزرو تمامی دوره ها برای دانشجویان دانشگاه هنر با 20% تخفیف همراه است.

نرم افزار Adobe Illustrator مهمترین نرم افزار بر پایه Vector است که هنرمندان بخش دیجیتال باید آنرا بخوبی یاد بگیرند ، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا از Freehand یا Corel Draw استفاده نکنم؟ چند خطی راجع به این موضوع بخوانیم :

هر کسی که با دنیای دیجیتال سروکار دارد ، موظف است خود را بروز نگه دارد. باید از آخرین اخبار این دنیا مطلع باشد و سعی کند درست ترین راه ممکن را انتخاب کند. بیایید درباره سایر نرم افزارها بیشتر بدانیم :

نرم افزار Freehand محصول شرکت Macromedia بود. شرکتی که سال 2005 میلادی توسط شرکت Adobe خریداری شد و شرکت Adobe این نرم افزار را ادامه نداد و بجای آن برخی از قابلیت های آنرا به Illustrator اضافه کرد. بدیهی است نرم افزاری که 7 سال Update نشده باشد ، نمی تواند نیازهای امروز شما را کاملا برطرف کند ، چرا که در طول این 7 سال ، فرمت های جدید ، امکانات جدید و نرم افزارهای جانبی جدیدی آمده اند که با نرم افزارهای قدیمی سازگار نیستند و شما شانس استفاده از آنها را از دست می دهید. از طرفی شاید تصور کنید که نرم افزار Corel که هست! بله هست ، اما همواره به این موضوع توجه داشته باشید که نرم افزارهای Photoshop ، illustrator و InDesign بوسیله Smart Objects به یکدیگر متصل هستند ، یعنی روابط فوق العاده ای بین این 3 نرم افزار برقرار است که به شما توصیه می کنیم این امکان بزرگ را از دست ندهید. Adobe آینده بزرگی دارد ، بنابراین بهتر است روی نرم افزاری سرمایه گذاری کنید که در سالهای آینده نیز قابل استفاده باشد.

 

نرم افزار مورد نظر یک ابزار پرقدرت جهت طراحی و اجرای وکتور در طراحی گرافیک است. ابزار به این معنی که به راحتی می تواند به یک طراح مسیر درستی در جهت دیزاین ارائه دهد.

نشانه  و نشانه نوشتاری ، اوراق اداری ، بروشور ، کاتالوگ ، بسته بندی ، آماده سازی برای چاپ ماشینی و دستی ، ساخت یک هویت بصری کامل ، طراحی اینفوگرافی به منظور استفاده در تبلیغات و مطبوعات ، طراحی لبیل های چاپی ، طراحی یونیفرم سایت و … اقلامی هستند که در این نرم افزار  قابلیت طراحی و اجرا دارند.

ویژگی های دوره

  • تعداد جلسات8 جلسه
  • تاریخ شروع دورهدی ماه 98
  • روز برگزاریپنجشنبه
  • ساعات برگزاری9:00 تا 13:00
  • طول جلسات4 ساعت
  • گواهینامه پایان دورهدارد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *