کارگاه های دیجیتال پرفورمنس در مرکز برگزار می شود

کارگاه های دیجیتال پرفورمنس در دانشگاه هنر برگزار می شود

کارگاه های آموزشی دیجیتال پرفورمنس در دو بخش تئوری و عملی در مرکز آموزش های هنری و تخصصی دانشگاه هنر و با مشارکت انجمن دانش آموختگان دانشگاه هنر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های هنری و تخصصی دانشگاه هنر؛ کارگاه دیجیتال پرفورمنس این مرکز که در دو بخش تئوری و عملی و به تدریس محمود مکتبی برگزار خواهد شد به عنوان یک شاخه میان رشته ای به مباحث تاریخچه‌ای همچون فتوریسم و آوانگاردهای قرن بیستم، تئاترهای چندرسانه ای، پرفورمنس و تکنولوژی از ۱۹۶۰و… می پردازد. همچنین این کارگاه به روابط میان هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و رویکردهای معاصر در هنر پرداخته می‌شود.

محمود مکتبی متولد تهران است و سال ۱۳۸۹ در مقطع كارشناسي رشته نقاشي از دانشگاه شاهد تهران فارغ‌التحصيل شد. او تا به امروز در بيش از ۴۰ نمايشگاه‌ و جشنواره‌ بين‌المللي مختلفي در كشورهايي همچون آمريكا، بلغارستان، رومانی، ليتواني، كانادا، كره جنوبي، فرانسه، هند، مجارستان، ایتالیا، آفریقای جنوبی و ايران حضور داشته است.
وی همچنین پیش از این نیز در پروژه «جایی برای زیستن» در کشور رومانی طی یک سخنرانی و نمایشگاه به معرفی آثار هنرمندان هنرمحیطی در ایران پرداخته است.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر و رزرو جلسات توجیهی رایگان می توانند به دپارتمان میان رشته ای وبسایت رسمی آموزش های هنری و تخصصی دانشگاه هنر مراجعه و یا با شماره ۶۶۹۵۱۶۸۸ تماس حاصل نمایند.

 

digital performanceCut