معرفی نرم افزار های تخصصی معماری و گرافیک (برگزار شد)

امروزه نیاز به یادگیری نرم افزارهای تخصصی در رشته های معماری و گرافیک به سرعت در حال رشد است. انتخاب بهترین نرم افزارها برای یاد گیری کاری دشوار است و نیاز به شناخت صحیحی از آن ها دارد.

در این ورکشاپ شما با کاربرد های اساسی و نقاط ضعف و قوت این نرم افزارها آشنا خواهید شد. نمونه کارهای انجام شده با آن ها را میبینید. با خروجی های خاص و کاربردی هر نرم افزار آشنا می شوید و درمیابید هر نرم افزار دقیقا به چه دلیل و برای چه کاری ساخته شده است.
شرکت کنندگان در پایان این ورکشاپ می توانند هر سوال و ابهامی که داشته اند را مطرح کنند و در نهایت تصمیم بگیرند مهم ترین نرم افزار هایی که در بهترین زمان ممکن در دوره تحصیل خود باید فرا بگیرند کدام است…
*شرکت در این ورکشاپ برای عموم آزاد و رایگان است.

 

گزارش تصویری این ورکشاپ را در زیر بخوانید:

ورکشاپ آشنایی با نرم افزارها با حضور دو استاد در حوزه ی گرافیک و معماری برگزار شد. بخش نرم افزار های معماری را آقای علی شیرازی،مهندس معمار و بخش نرم افزار های گرافیک را آقای عطاءالله محمدی، گرافیست ارایه کردند.
در این ورکشاپ تمامی نرم افزار های موجود در این دو حوزه با توجه به نیاز امروزه بازار ایران و جهان، در ابعاد مختلف از جمله ترسیم، مدل سازی، سازه، تکنولوژی، مدیریت پروژه، پارامتریک، انواع ارائه های گرافیکی و… شرح داده شدند.
حاصل این ورکشاپ، آشنایی شرکت کنندگان با نرم افزار ها و افزایش دامنه دید آنها نسبت به نرم افزار های تخصصی رشته خود و توانایی تصمیم گیری در خصوص انتخاب نرم افزارهایی که در آینده میخواهند به یادگیری آنها بپردازند بود.
این ورکشاپ حدود ۳ ساعت به طول انجامید.
IMG_20170214_102310

photo_2017-02-20_01-16-22

photo_2017-02-20_01-16-24