ثبت نام پنجمین دوره جامع تربیت مربی هنر کودک آغاز شد

“دوره ی جامع تربیت مربی هنر کودک” دوره ای یک ساله است که در قالب چهار ترم سه ماهه برگزار می شود. هرترم شامل ۱۲ جلسه، و زمان هر جلسه سه ساعت است. جلسات به صورت هفتگی برگزارمی شود. (یک روز درهفته)

محتوای این دوره شامل مجموعه‌ای از مباحث نظری و مهارت های هنری است که درقالب کلاس های تئوری و کارگاه های عملی به صورت موازی ارائه می شود.
لازم به ذکر است آن دسته از علاقمندان که تحصیلات و یا تجربه ی کافی در زمینه فعالیت های هنری ندارند، ضمن اینکه در طی دوره با رشته های مختلف هنری آشنا می شوند، در صورت تمایل می توانند با دریافت مشاوره از اساتید دوره و بنا براستعداد، توانمندی و علاقمندی های شخصی درکارگاه های تخصصی* کوتاه مدت، ویژه ی مربیان هنر کودک شرکت کرده و مهارت های لازم را در حوزه ی مورد نظرشان کسب کنند.

مدرس دوره؛ اردشیر پژوهشی، با سابقه بیش از ۱۲سال کار آموزشی باکودکان و پژوهش، تالیف بیش از ۲۰ مقاله در حوزه ی هنر و به ویژه آموزش هنرکودک و بیش از ۱۰سال تدریس پیوسته رشته ی تربیت مربی هنر کودک در کنار دعوت از اساتید مدعو با تخصص های مختلف هنر کودک دوره را هدایت خواهد کرد. اعطای گواهینامه برای شرکت کنندگان این دوره بدین شرح است که در پایان ترم دوم گواهینامه سطح دو و در پایان ترم چهارم گواهینامه سطح یک از سوی دانشگاه هنر به هنرجویان دوره اعطا خواهد شد.

به اطلاع می رساند شرکت در این دوره برای عموم علاقمندان آزاد است.

🔹اطلاعات دوره:
https://goo.gl/wW9zPe

 

 

photo_2018-06-27_17-34-01